אודות קרייזמן

קרייזמן מזגנים ומוצרי חשמל


חברתנו פעילה בשוק הישראלי כבר 16 שנים והינה בעלת נסיון רב בתחומה.
מאחורי אתר קרייזמן עומד צוות גדול ואיכותי, המחוייב למשימה, להציג למכירה לרשות הלקוחות מוצרים של טובי היצרנים בעולם.
אנו דוגלים במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר: מכירה, אספקת המוצר וכן בטיפול אישי בלקוח גם לאחר הפעלת המוצר.
צוות קרייזמן עורך סקרי שוק ודואג לכך שהמוצרים המוצעים למכירה בשוק יהיו הטובים ביותר ביחס למחירם, והמוצרים הם בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף מוצרי החשמל.

אנחנו מקפידים על:

מתן שרות דייקני, מלא, אדיב ויחס אישי לכל לקוח
אחריות מקורית של יבואנים מורשים בלבד
מוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר
שרות אדיב והדרכה מקצועית
מוצרי יוקרה ביבוא אישי

לקבלת יעוץ מקצועי 0722-770-770

תהיה בקשר

שלח אלינו את הפרטים שלך ותקבל למייל התראות על הנחות, מוצרים ומבצעים חמים.
נשמח לעמוד לשרותך בכל עת, ליעוץ, הכוונה וכל שאלה.
הנציגים שלנו ישמחו לשרת אותך : )


משרד ושירות לקוחות

 בטלפון: 0722-770-770
במייל: 5725266@gmail.com
ניתן לפנות אלינו גם בפקס: 0722-770-775


שעות עבודה

ראשון – חמישי בין השעות 9.00-15.00
בימי ראשון, שלישי ורביעי גם בשעות הערב 19.00-22.00
ביום שישי 9.00-11.30

אנו, חברת קרייזמן, מודים לכם על רכישת מוצרי חשמל בחברתנו.


השם שלך*

דוא"ל*

נושא

ההודעה שלך

התקני שבת כשרים

משמרת השבת

התקני השבת למקררים דיגיטליים של חברת משמרת השבת, מנתקים את כל החיישנים והלחצנים ניתוק פיזי ומוחלט ומפעילים את המקרר לפי תכניות שנקבעות מערב שבת. כך נמנעת כל השפעה של המשתמש על המערכות השונות של המקרר וניתן לפתחו בכל זמן. הפיתוח נעשה למעל 600 דגמי מקררים ויש מעל 40 סוגי התקנים. הגישה הכללית של משמרת השבת באישור ובפיתוח מוצרים היא, לנתק באופן פיזי ומוחלט את כל החיישנים והרישומים הדיגיטליים ולא להסתפק בשינויי תוכנה שיגרמו לכך שלא תהיה כל משמעות בשבת לרישומים. הסיבה המרכזית לעניין נעוצה במוסבר לעיל על כך שכמעט לא ניתן להגיע לכל האפשרויות הגלומות בכרטיסי הפיקוד השונים ולעמוד על משמעותן. פיקוח כזה היה מחייב לסמוך על בדיקות מדגמיות ללא בקרה אמיתית על כל המערכת. ההתקנים של משמרת השבת קיימים בכל הדגמים של חברות: שארפ, בלומברג, סמסונג, נורמדה, תקע, האייר, דלונגי, אמקור, וסטינגהאוס. ועל חלק מהדגמים של חברות: בקו, אל. ג’י, אמנה, אלקטרה, הייסנס.

המכון המדעי טכנולוגי להלכה

פיקודי השבת למהדרין של המכון המדעי טכנולוגי להלכה, פותרים את הבעיות ההלכתיות הקיימות במקררים, החל מן ההשפעות במצב חול רגיל על המדחס, ההפשרה, הנורה והמאוורר, וכלה בכל שאר הבעיות המתחדשות חדשים לבקרים. עם המעבר למצב שבת מבוטלות כל ההשפעות של פתיחת הדלת וסגירתה על מערכות המקרר, וניתנת מענה גם לכל הפונקציות והאלמנטים הדיגיטליים השונים. הפיקודים מתוכננים לכתחילה ע”י היצרנים בצורה מובנית בתוך המקרר, ללא כל תוספת תשלום, ומאפשרים את פתיחת וסגירת המקרר בלי הגבלות ללא כל חשש. באישור המכון המדעי טכנולוגי להלכה שורה ארוכה של מקררים, מכל הסוגים ומכל הגדלים, מדגמים שונים, של מיטב החברות המובילות ברחבי העולם, אשר מותקנים בהם פיקודי שבת למהדרין. אל הרשימה המגוונת אישורי המכון, מצטרפים גם תנורי אפיה דו תאיים, המאושרים לשימוש למהדרין. התנורים נבנים בהפרדה מוחלטת בין התאים ובארובות האדים, וניתן להשתמש בתא אחד למאכלי בשר והשני למאכלי חלב ללא כל חשש. בין התנורים המאושרים ע”י המכון ישנם כאלה שמותקנת בהם פלטת שבת, המנותקת מהתרמוסטט, ומאפשרת הטמנת תבשילים ומאפים בתנור מערב שבת לפי הלכות שהיה והטמנה. קיימים גם תנורים חד תאיים, עם תכנית ניקוי עצמי בשיטת פירוליטי, המאושרים להכשרה בין שימוש במאכלי חלב לשימוש במאכלי בשר או להיפך ולקראת חג הפסח.

מכון צומת

למכון צומת המצאות מהפכניות רבות לשימוש בכלים מתקדמים בשבת הלכה למעשה. המוטו של מכון מבוסס על מה שראש המכון שמע מהגרש”ז אויערבאך זצ”ל, כי ‘עונג שבת’ הוא חיוב גמור מדברי נביאים – וקראת לשבת עונג, וחיוב זה דוחה ‘נדנודי חומרות’. בין ההמצאות הבולטות היא פתרון הלכתי למדיח כלים שניתן להשתמש בו בשבת. מדיחים אלו מצוידים בשעון שבת פנימי המאפשר הפעלה אחת. במדיח כלים דיגיטלי אין אפשרות להשתמש בשעון שבת חיצוני להפעלות נוספות, מפני שהוא ‘דורש’ לחיצה על כפתור start כדי להתחיל את ההפעלה. גם מדיח מכני ‘דורש’ הפעלה מחודשת של בורר התוכניות ולכן לא ניתן להשתמש בו פעם נוספת באותה שבת. לאלו המקלים בגרם הבערה, ניתן להשתמש ביום טוב במדיח המאושר על ידי צומת כמה וכמה פעמים. הפעלה נוספת תתבצע בדרך זו: בזמן ששעון השבת מנתק את אספקת המתח, יש לסובב את ה’טיימר’ לתחילת תוכנית חדשה, ולהמתין להפעלה מחודשת ע”י שעון השבת. כמובן שבמדיח כלים דיגיטלי ה’דורש’  לחיצה על כפתור start כדי להתחיל את ההפעלה הדבר בלתי אפשרי.

לדעת מכון צומת אין סיבה להחמיר במקררים חדישים בימינו יותר מאשר במקררים מהדור הקודם.
לדעת פוסקים רבים, אין לחשוש בפתיחת מקרר להשפעה העקיפה על התרמוסטט ואולי על הפעלת הקירור מחדש.
על מה כן יש להיזהר:
  1. פתיחת דלת מקרר מדליקה נורה באמצעות מתג קפיצי בולט אשר הדלת לוחצת עליו או משחררת אותו. בעבר ניתן היה להוציא את הנורה ולהסתפק בכך. כיום, כנראה בכל המקררים, המתג מפעיל במישרין גם מאוורר לפיזור הקור. לכן, מתג זה חייב להיות לחוץ כל השבת, גם כאשר הדלת נפתחת, ודי בכך.
  2. חברות רבות מספקות ‘פקק’ או אביזר אחר אשר באמצעותו ניתן להשאיר את המתג לחוץ גם כאשר הדלת נפתחת. מתג כזה קיים בכל אחת מדלתות המקרר, גם בתא ההקפאה.
  3. הרוכש מקרר אשר החברה איננה מספקת ‘פקק’ למתגי הדלת יכול להדביק מתג זה באמצעות סרט דביק חזק.
  4. קיימים מקררים מודרניים שבהם מתג הדלת איננו גלוי, והוא בעצם מתג-מגנטי החבוי במשקוף. ניתן להיעזר בטכנאי החברה לאתר מתג נסתר זה. ניתן לבטל את פעולתו לשבת באמצעות מגנט שיודבק עליו מערב שבת.
  5. קיימים בשוק מקררים עם ‘פיקוד שבת למהדרין’. תפקידם לבטל את השפעת האדם על התרמוסטט או לגרום שההשפעה תהיה רק ‘המשכיות הפעולה’. התקן זה מוגדר במכון צומת  כ’חומרה’ בלבד, ולא כהכרח הלכתי. במקררים עם פיקוד אלקטרוני יש יותר מקום ל’חומרה’ זו בשל רגישות החיישנים.

תקנון האתר

הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. רכישה ו/או שימוש באתר מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

רשאים לעשות שימוש באתר ו/או לרכוש את המוצרים המוצעים למכירה, כל מי שמתקיימים לגביו התנאים שלהלן:

  • מלאו לו 18 שנים והוא נושא תעודת זהות ישראלית.
  • ברשותו כרטיס אשראי בתוקף, של אחת מחברות האשראי.
  • הזמנת ואספקת המוצרים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

הזמנת מוצרים

באתר מוצעים, למכירה בזירת המכירות, מגוון רחב של מוצרים לצריכה ביתית (להלן: “מוצרים”). המוצרים מוצעים למכירה בזירת המכירות בדרך של מכירות רגילות, בשיטת “קנה-קבל”.

כדי שנוכל למלא אחר הצעות לרכישת מוצר חשוב שהמוצרים שהוזמנו יימצאו במלאי. אם המוצרים חסרים, ניידע אתכם באמצעות הדואר האלקטרוני שלכם או באמצעות מספר הטלפון. במקרה זה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיש לך, במידה וניתן, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תבוטל הזמנתך ולא תחויב בגין ההזמנה. כמו כן, ייתכן ותכנס לרשימת המתנה עד לרגע בו ייכנס למלאי המוצר בו חפצת, ואז נציג מכירות ייצור עמך קשר לשם השלמת ביצוע ההזמנה.

תמונות המוצרים המוצגות באתר, הינן תמונות להמחשה בלבד וייתכן כי אינן זהות במלואן למוצרים במקור.
במקרה של אי התאמה בין התמונות לפירוט המוצר עצמו, המחייב הוא הפירוט הכתוב במוצר.

תהליך ההזמנה

לאחר ביצוע תהליך הקניה על ידך, תקבל אישור על כך באתר. אישור זה מעיד שפרטי הקניה נקלטו במערכת. רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תחשב הצעתך כפעילה. בכדי שנוכל לספק לך את המוצרים אותם רכשת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט במערכת ניהול ההזמנות של האתר באופן תקין, כשהיא מכילה את הפרטים הדרושים למשלוח המוצרים ולחיובך. אם יחולו שיבושים או טעויות בתיאור המוצר, מחירו או בכל פרט אחר, יהיו מפעילי האתר רשאים לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין הצעתך שבוטלה. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא יהיה בידי מפעילי האתר כדי להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או כל דין.

מדיניות משלוחים

אספקת המוצרים ללקוח תעשה ע”י חברות הובלה של קרייזמן מוצרי חשמל. מפעילי האתר, לא יישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאים מפעילי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה. התשלום יתבצע במעמד ההזמנה. בכפוף למדיניות חברת ההובלות.

מדיניות החזרת מוצרים

במידה שהמוצר שלם ובאריזתו המקורית תוכלו לבטל את העסקה תוך 14 יום מתאריך הרכישה ולקבל את כספכם חזרה בהצגת קבלה. את דמי ההובלה לא מקבלים בחזרה. במידה והמוצר סופק יקוזז דמי ההובלה.

קרייזמן רשאית לבטל כל מכירה באחד מהמקרים הבאים:
– התרחשה תקלה טכנית שפגמה בהליך הרכישה.
– טעות כתיב או אנוש בתנאי המכירה הובילו למצב בו המכירה אינה כדאית כלכלית.
– כוח עליון, פעולות איבה או טרור.
– המוצר חסר מהמלאי.

אבטחה באתר (SSL)

אנחנו שמים דגש רב על אבטחת המידע, לכן אנו משתמשים בטכנולוגיית אבטחת מידע באינטרנט (SSL) המתקדמת ביותר בעולם.
פייפאל מאפשרת לכל אדם עם כתובת אימייל לקנות באינטרנט בצורה בטוחה יותר, בלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי בפני המוכר ובלי להקליד שוב ושוב את פרטי כרטיס האשראי בכל קנייה. ‘הגנת הקונה’ של פייפאל עשויה להגן על הקנייה שלכם במידה שהמוצר שהזמנתם לא הגיע כלל, הגיע פגום או שהגיע שונה מהתיאור. בעת הקניה הנכם מועברים לאתר המאובטח של החברה ובסיום הקניה תקבלו אישור במייל, הן מחברתנו קרייזמן, והן מחברת פייפאל, המאשר את הזמנתכם.

אמצעי התשלום

כרטיסי אשראי – אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי ונותנים פריסת תשלומים נוחה ביותר של עד 24 תשלומים ללא ריבית. בעת קבלת המוצר תידרש להזדהות באמצעות תעודת זהות כתנאי לקבלת המוצר וכן תידרש חתימתך על שובר התשלום באמצעות כרטיס האשראי. אנו מכבדים גם צ’קים והמחאות בנקאיות, בכפוף לאישור אי. אר. אן. ובפריסה נוחה של עד 12 תשלומים שווים. צור איתנו קשר עם פרטי המוצר ונשמח לעזור לך ברכישה.